Банда лиходіїв знову в кіно

29 липня 2021
З 5 серпня у кінотеатрах країни стартує показ фантастичного бойовика "Загін самогубців: Місія навиліт". Кінострічка є продовженням однойменного фільму за коміксами DC, що вийшов на екрани у 2016 році.
У "Місії навиліт" до вже знайомих з першої частини персонажів з першого "Загону самогубців" — Харлі Квін (Марґо Роббі) і Капітана Бумеранга (Джай Кортні) — приєднаються нові поганці: Бладспорт (Ідріс Ельба), Миротворець (Джон Сіна), Щуроловка 2 (Даніела Мельхіор), Савант (Майкл Рукер), Мислитель (Пітер Капальді), Король Акул (Стів Ейджі), Блекґард (Піт Девідсон) та інші. Також у фільмі знялись Юель Кіннаман, який зіграв роль полковника Ріка Флеґа — нового лідера загону самогубців, і Віола Девіс (Аманда Уоллер).
За сюжетом кінокоміксу "Загін самогубців: Місія навиліт", Аманда Уоллер знову збирає загін самих небезпечних злочинців, яких тримають у Бель Рів, в’язниці із найвищим рівнем смертності в США. Сформований зі злочинців Загін "Ікс" під командування полковника армії США Ріка Флеґа відправляється на віддалений ворожий острів Корто Мальтезе для виконання суперсекретного завдання.
Режисером фільму "Загін самогубців: Місія навиліт" виступив Джеймс Ґанн, відомий в першу чергу за дилогією "Вартові галактики" по коміксах Marvel.
Кращий стрілець Меверік
Дивіться з 18.11.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook